Sistem Tasarımı ve Simulasyonu

Gömülü sistemlerde ve gerçek zamanlı uygulamalarda MathWorks ürünlerini, MATLAB® ve Simulink® algoritmalarından mikrodenetleyicilere, DSP yongalara ve simulatörlere yönelik otomatik C veya HDL kodu üretmek için kullanabilirsiniz.

MathWorks, kontrol sistemleri, işaret işleme, haberleşme, görüntü ve video işleme uygulamalarını içeren karmaşık, çok disiplinli, zamana bağımlı sistemlerin tasarımını sağlayan Model Tabanlı Tasarım için teknolojiler ve araçlar sunmaktadır. Bu simülasyon tabanlı yaklaşım, ön tanımlı performans kriterini görmeniz için modelinizi optimize etmenizi sağlayacak, tasarım alternatiflerini ve geleneksel prototipleme tabanlı tasarıma tercih edilen tasarımları daha iyi bir anlamanızı sağlayacaktır.

Uygulama tasarımındaki bu yüksek verimlilikli araçlar ile hataları daha erken yakalayabilecek, doğruluk ve hassasiyet analizleri gerçekleştirebilecek, çoklu senaryolarla daha ayrıntılı test yapabilecek ve mevcut hataları etkileyici bir şekilde ayıklayabileceksiniz. Böylelikle önemli zaman tasarrufları, daha kısa tasarım çevrimleri, daha az donanım prototipleri ve yüksek kalite sağlanmış olacaktır.