ANSYS HPC

ANSYS HPC; tek bir HPC çözümünde, yapısal, akışkan, termal ve elektromanyetiği içine alan tüm ANSYS simülasyonlarında paralel işleme özelliği sağlar. Bir kere alın, bir kere planlayın ve HPC yatırımınızdan en fazlasını alın.

ANSYS HPC ile paralel işleme; daha detaylı, daha büyük ve daha kompleks modelleri ele almanıza olanak verir. Çözüm, ürünün tüm performansını verecek kadar detaylandırılabilir. Bu detaylılık; teknik gecikmelere veya ürün kopmasına neden olabilecek tasarım hatalarının tamamen anlaşılmasını sağlar. HPC'yi kullanarak ürününüzün detaylı davranışını anladığınızda, duyduğunuz güven artacak ve ürünün pazardaki başarısından emin olacaksınız.

ANSYS HPC, ayrı simülasyonlarla bilgisayarınızın hızını artırarak alacağınız verimi yükseltir. Bu da birden fazla tasarım seçeneği oluşturmanıza ve tasarımda daha doğru kararlar alabilmenizi sağlar. ANSYS HPC kullanarak mühendis kadronuzu ve ürün geliştirme sürecini daha üretken ve verimli hale getirirsiniz. ANSYS HPC ile sonuçları beklemenize ve tek nokta çözümüne dayanan tasarım kararları vermenize gerek kalmaz.

ANSYS HPC Packs: Yüksek güvenilirlik sağlayarak, simülasyon seviyeniz ne olursa olsun HPC kullanımını ayarlamanızı sağlar. Bir grup ANSYS HPC Packs, çoklu simülasyonlar için giriş seviyesinde paralel işleme yapmanıza veya en zorlu projeleriniz için yüksek ölçekli paralel işlemi birleştirmenizi sağlar.

ANSYS HPC Workgroup: Çoklu simülasyonlarınızın hızını arttırarak paralel işlemler yapmanızı sağlar. Aynı grup içinde çalışan kullanıcıların üretkenliğini arttırır.

ANSYS HPC Enterprise: Paylaşımda esnek olabilen ve kaynakları istediğiniz şekilde dağıtabileceğiniz, birden fazla kullanıcının ulaşabildiği paralel işlemler yapabilirsiniz.